Tobaksburkar i porslin

Tobaksburkar i porslin
Tobaksburkar i porslin
Tobaksburkar i porslin
Tobaksburkar i porslin
Tobaksburkar i porslin
Tobaksburkar i porslin

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TOBAKSBURKAR, 1 par, porslin, 1900-tal, med figurscener, höjd 25 cm

En burk med kantnagg och locknagg

202229

2013-09-09