Alplandskap oljemålning

Alplandskap oljemålning
Alplandskap oljemålning
Alplandskap oljemålning
Alplandskap oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LINDGREN, Hilda Octavia (1833-1917), tillskriven: Alplandskap, påskrift a tergo Hilda Lindgren Göteborg, olja på duk uppfodrad på pannå, 14x19 cm

Tryckskada, krackelyrer

202239

2013-09-09