Kyrka i vinterlandskap oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Kyrka i vinterlandskap, otydlig påskrift a tergo "Kopia Efter...", olja på pannå, 16,5x23,5 cm

Fläck

202244

2013-09-09