Lage Lindell blyerts

Lage Lindell blyerts
Lage Lindell blyerts
Lage Lindell blyerts
Lage Lindell blyerts

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LINDELL, Lage (1920-1980): Sittande figur vid strand - Herrvik, signerad L Lindell, blyerts, 15,5x23,5 cm,
PROVENIENS: Gröna paletten, Stockholm

202251

2013-09-09