Klubbat för:
9 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Sverige 1700-tal): Mansporträtt, olja på duk, 73x56 cm
UTSTÄLLD: Liljevachs Konsthall 1938, "Namnlösa porträtt"
Dubblerad, krackelyrer
202259
2013-09-09
Gör en kostnadsfri värdering här