Mansporträtt oljemålning

Mansporträtt oljemålning
Mansporträtt oljemålning
Mansporträtt oljemålning
Mansporträtt oljemålning

Klubbat för:

9 800 SEK

Utropspris

8 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Sverige 1700-tal): Mansporträtt, olja på duk, 73x56 cm
UTSTÄLLD: Liljevachs Konsthall 1938, "Namnlösa porträtt"

Dubblerad, krackelyrer

202259

2013-09-09