Channa Bankier objekt

Channa Bankier objekt
Channa Bankier objekt
Channa Bankier objekt
Channa Bankier objekt

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BANKIER, Channa (född 1947): "Självporträtt", signerad och daterad Channa Bankier -97, objekt med belysning, höjd 30 cm, djup 7 cm

Plexiglas med smärre slitage

202262

2013-09-09