Byrå Louis XVI

Byrå Louis XVI
Byrå Louis XVI
Byrå Louis XVI
Byrå Louis XVI
Byrå Louis XVI
Byrå Louis XVI
Byrå Louis XVI
Byrå Louis XVI

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BYRÅ, med stenskiva, Louis XVI, Frankrike, fanérad bl a i rotfaner, dekor i intarsia med rotfaner, höjd 84, 43x90 cm, nyckel finns

Ej tillhörande stenskiva, en nyckelskylt lös, smärre fanérskador, något maskstungen

202294

2013-09-10