Skrivskåp 1800-tal

Skrivskåp 1800-tal
Skrivskåp 1800-tal
Skrivskåp 1800-tal
Skrivskåp 1800-tal
Skrivskåp 1800-tal
Skrivskåp 1800-tal

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SKRIVSKÅP, 1800-tal, betsat trä, skrivklaff med bakomvarande hyllinredning, höjd ca 197, 127x58 cm, nyckel medföljer

Slitage, smärre spår av äldre orangrepp

202297

2013-09-10