Bord 1800-tal
2013-09-10
202321
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORD, 1800-tal, nyrenässans, lejonmaskaroner, höjd ca 84, 66x130 cm,
PROVENIENS:
PROVENIENS:
Kungliga Vetenskapsakademien genom donation av Gustaf Retzius år 1919.
Skiva med spricka