Lennart Rodhe grafikportfölj

Lennart Rodhe grafikportfölj
Lennart Rodhe grafikportfölj
Lennart Rodhe grafikportfölj
Lennart Rodhe grafikportfölj
Lennart Rodhe grafikportfölj
Lennart Rodhe grafikportfölj
Lennart Rodhe grafikportfölj
Lennart Rodhe grafikportfölj
Lennart Rodhe grafikportfölj
Lennart Rodhe grafikportfölj

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

7 000 SEK

RODHE, Lennart (1916-2005): Mönster, portfölj med 20 färgserigrafier, 1976, signerade och numrerade Lennart Rodhe, tryckta på Hahnemüle-papper av Ove Lööf, Stockholm.
I. ca 12,5 x 17 cm S. 25 x 35 cm
LITTERATUR: Millroth 150-169

202342

2013-09-10