Klubbat för:
3 000 SEK
5 000 SEK
FISHER, Randi (1920-1997): "Tal från balkongen", signerad Randi Fisher, akvarell på pannå, 64,5x21 cm
PROVENIENS: Färg och Form
202352
2013-09-28