Randi Fisher akvarell på pannå

Klubbat för:

3 000 SEK

5 000 SEK

FISHER, Randi (1920-1997): "Tal från balkongen", signerad Randi Fisher, akvarell på pannå, 64,5x21 cm
PROVENIENS: Färg och Form

202352

2013-09-28