Catharina Köhler oljemålning

Catharina Köhler oljemålning
Catharina Köhler oljemålning
Catharina Köhler oljemålning
Catharina Köhler oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KÖHLER, Catharina (född 1944): Vishetens källa, signerad Catharina Köhler, signerad och daterad 75 a tergo, olja på duk, 115x100 cm

202356

2013-09-09