Hugo Zuhr oljemålning (Färg och Form)

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ZUHR, Hugo (1895-1971): Tallar, monogramsignerad, olja på duk, 37x45 cm
PROVENIENS: Färg och Form

202360

2013-09-28