Skåp 1800-tal

Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal

Klubbat för:

36 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SKÅP, 1800-tal, nyrenässans, ek, montage av äldre barocka dekorelement, höjd ca 184, 66x137 cm, nyckel medföljer,
PROVENIENS:
Kungliga Vetenskapsakademien genom donation av Gustaf Retzius år 1919.

Slitage

202371

2013-09-11