Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PERSSON, Lasse (född 1937): "Staplade ting", signerad Lasse Persson atergo,1990 , akryl på duk, 100x37,5 cm
PROVENIENS: Färg och Form
Ytskador
202381
2013-09-28
Gör en kostnadsfri värdering här