Lasse Persson akryl

Lasse Persson akryl
Lasse Persson akryl
Lasse Persson akryl
Lasse Persson akryl

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PERSSON, Lasse (född 1937): "Staplade ting", signerad Lasse Persson atergo,1990 , akryl på duk, 100x37,5 cm
PROVENIENS: Färg och Form

Ytskador

202381

2013-09-28