Dora Wahlroos oljemålning

Dora Wahlroos oljemålning
Dora Wahlroos oljemålning
Dora Wahlroos oljemålning
Dora Wahlroos oljemålning
Dora Wahlroos oljemålning
Dora Wahlroos oljemålning

Klubbat för:

22 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

WAHLROOS, Dora (Finland 1870-1947): Sommarlandskap - Högsåra, signerad och daterad Dora Wahlroos Högsåra 1930-33, olja på duk, 39x55,5 cm.

202390

2013-09-12