Klubbat för:
22 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
WAHLROOS, Dora (Finland 1870-1947): Sommarlandskap - Högsåra, signerad och daterad Dora Wahlroos Högsåra 1930-33, olja på duk, 39x55,5 cm.
202390
2013-09-12
Gör en kostnadsfri värdering här