Burkar i plåt

Burkar i plåt
Burkar i plåt
Burkar i plåt
Burkar i plåt

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TEBURKAR, 5 st, litograferad plåt, 1900-talets första hälft, höjd 6,5-36 cm

Bucklor, slitage

202391

2013-09-09