Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LINNQVIST, Hilding (1891-1984): Folkliv, Egypten, stämpelsignerad HL, akvarell, 21,5x32,5 cm
Proveniens: Färg och Form
202413
2013-09-28
Gör en kostnadsfri värdering här