Ann-Liz Sehlstedt oljemålning
2013-09-09
202414
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SEHLSTEDT, Ann-Liz (f.1949): Arbete med häst, signerad A Sehlstedt, olja på duk, ca 47x58 cm