Madeleine Pyk oljemålning

Madeleine Pyk oljemålning
Madeleine Pyk oljemålning
Madeleine Pyk oljemålning
Madeleine Pyk oljemålning
Madeleine Pyk oljemålning
Madeleine Pyk oljemålning

Klubbat för:

17 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

PYK, Madeleine (född 1934): "Den gröna klänningen", signerad och daterad M Pyk 1985, olja på duk, 53x37 cm

202448

2013-09-10