Teologisk litteratur m.m.
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RELIGION, m.m. huvudsakligen 1600- och 1700-tal, däribland Buxtorfii, Lexicon hebraicum et chaldaicum, 1698, Scriver, Siäle-skatt, 1728 m.m. Pergament och hfrbd.
Varierande skick, skador och defekter.
202453
2013-09-10