Teologisk litteratur m.m.

Teologisk litteratur m.m.
Teologisk litteratur m.m.
Teologisk litteratur m.m.
Teologisk litteratur m.m.

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RELIGION, m.m. huvudsakligen 1600- och 1700-tal, däribland Buxtorfii, Lexicon hebraicum et chaldaicum, 1698, Scriver, Siäle-skatt, 1728 m.m. Pergament och hfrbd.

Varierande skick, skador och defekter.

202453

2013-09-10