Miniatyr akvarell

Miniatyr akvarell
Miniatyr akvarell

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Man i profil, miniatyrmålning, akvarell, ca 6,5x4 cm

202464

2013-09-10