Byrå stockholmsarbete i rokoko

Klubbat för:

28 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

BYRÅ, stockholmsarbete i rokoko, fanérad med valnöt, plommon, jakaranda, mahogny, brännförgyllda beslag, höjd 75, 109x57 cm

Skador, lagningar, fanérkompletteringar

202468

2013-09-11