Klubbat för:
28 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
BYRÅ, stockholmsarbete i rokoko, fanérad med valnöt, plommon, jakaranda, mahogny, brännförgyllda beslag, höjd 75, 109x57 cm
Skador, lagningar, fanérkompletteringar
202468
2013-09-11
Gör en kostnadsfri värdering här