Fåtölj, Grete Jalk, France & Son

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FÅTÖLJ, Grete Jalk, 1960-tal, France & Son, grön skinnklädsel

Slitage

202469

2013-09-10