Dörröverstycken i rokokostil

Dörröverstycken i rokokostil
Dörröverstycken i rokokostil

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DÖRRÖVERSTYCKEN, 2 dlr, rokokostil, bemålat och förgyllt trä med skuren dekor, höjd 20x36 cm

Skador och lagningar

202479

2013-09-10