Fred Andersson oljemålning

Fred Andersson oljemålning
Fred Andersson oljemålning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANDERSSON, Fred (1921-1989): Figurkomposition, signerad och daterad Fred Andersson -59, olja på duk, 55x46 cm

202503

2013-09-10