Julio Zapata etsning

Julio Zapata etsning
Julio Zapata etsning
Julio Zapata etsning
Julio Zapata etsning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ZAPATA, Julio (Spanien, född 1932): Modell på stol,, signerad J Zapata, etsning HC, 23,5x14,5 cm

Hanteringsveck

202504

2013-09-10