Byrå med rokokostil
2013-09-11
202514
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BYRÅ, med stenskiva, rokokostil, höjd 80, 90x50 cm nyckel finns
Slitage, fanérskador