Kaffeservis Arabia "Ali"
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KAFFESERVIS, 11 dlr, Arabia, Raija Vosikkinen, "Ali", dekor av blommor i blått, bestående av 10 koppar med fat, 1 gräddkanna
En kopp med mindre fotnagg och spricka, smärre krackelyrer o nagg
202523
2013-09-10