Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
1 800 SEK
NORDING, William (1884-1956): Motiv från Vickleby I, signerad och daterad W. Nording -43, olja på pannå, 38x46 cm, oramad,
PROVENIENS: Färg och Form
Smärre ytskador
202553
2013-09-29
Gör en kostnadsfri värdering här