Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 800 SEK
BYRÅ, 1800-talets slut, valnötsfanér, 4 lådor höjd 96, 96x47 cm, nyckel finns
Fanérskador
202562
2013-09-11
Gör en kostnadsfri värdering här