Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
NEWTON, Helmut (1920-2004): "Fashion photograph Paris 1976", signerad i blyerts, ur sviten Special Collection, offsetlitografi, ca 35,5x23 cm, faktakort litho no 07/24 medföljer
202578
2013-09-10
Gör en kostnadsfri värdering här