Helmut Newton Special Collection

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

NEWTON, Helmut (1920-2004): "Fashion photograph Paris 1976", signerad i blyerts, ur sviten Special Collection, offsetlitografi, ca 35,5x23 cm, faktakort litho no 07/24 medföljer

202578

2013-09-10