Klubbat för:
4 400 SEK
4 000 SEK
NEWTON, Helmut (1920-2004): "Arcangues, 1975", signerad i blyerts, ur sviten Special Collection, offsetlitografi, ca 35,5x23 cm, faktakort litho no 23/24 medföljer
202579
2013-09-10