Balansvåg

Balansvåg
Balansvåg
Balansvåg
Balansvåg

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BALANSVÅG, 1900-talets första hälft, monterad i glasad trälåda, lådans höjd 40x39x18 cm

Diverse vikter medföljer, färgkladd, slitage, list saknas

202604

2013-09-11