Oljemålning 1800-tal
2013-09-11
202626
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, figurer i landskap, olja på duk, 23x30 cm
Dukskador