Akvarell från Kerry signerad Cooper

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

COOPER, William F (1900-tal): "The bog road, Co. Kerry", signerad WF Cooper, akvarell, 18,5x25,5 cm

202688

2013-09-11