Lennart Jirlow oljemålning

Lennart Jirlow oljemålning
Lennart Jirlow oljemålning
Lennart Jirlow oljemålning
Lennart Jirlow oljemålning

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

JIRLOW, Lennart (född 1936): "Toscana", signerad och daterad -57, olja på pappannå, 42x32 cm

202690

2013-09-11