Orienmattor 4 st
2013-09-13
202698
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ORIENTMATTOR, 4 st, mindre, ca 77x52, 72x72, 82x47 samt 122x83 cm
Slitage skador