Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SCHÜLDT, Fritiof (1895-1978): Ateljébord, signerad och daterad Schüldt -74, olja på duk, 80x59 cm
PROVENIENS: Färg och Form
202714
2013-09-29
Gör en kostnadsfri värdering här