Fritiof Schüldt oljemålning
2013-09-29
202714
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
SCHÜLDT, Fritiof (1895-1978): Ateljébord, signerad och daterad Schüldt -74, olja på duk, 80x59 cm
PROVENIENS: Färg och Form