Dosor snusdosor

Dosor snusdosor
Dosor snusdosor
Dosor snusdosor
Dosor snusdosor
Dosor snusdosor
Dosor snusdosor

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DOSOR, 3 st, SNUSDOSOR, 3 st, 18/1900-tal, horn, lackarbete, sköldpadd, konstmassa, längd 8-10,5 cm

En dosa med sprickor o skador

202716

2013-09-11