Miniatyr 1800-talets första hälft
2013-09-11
202726
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MINIATYR, 1800-talets första hälft, porträtt, olja på duk uppfodrad på pannå, diameter 9 cm
Färgbortfall