Miniatyr 1800-talets första hälft

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MINIATYR, 1800-talets första hälft, porträtt, olja på duk uppfodrad på pannå, diameter 9 cm

Färgbortfall

202726

2013-09-11