Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
4 000 SEK
CLEVE, Agnes (1876-1951): "Assisi nr. VII , 1922", signerad och daterad A Cleve 22, akvarell, 23x34 cm
202744
2013-10-07
Gör en kostnadsfri värdering här