John Jon-And pastell (Cleve/Jon-And)
2013-10-07
202746
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
JON-AND, John (1889-1941): "Ny frisyr", signerad och daterad Jon-And -23, pastell, 33x21 cm