Dosa förgyllt silver emaljarbete

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DOSA, förgyllt silver, otydliga stämplar, dekor i relief av blommor i emalj, längd 7, vikt ca 79 g

202748

2013-09-11