Hilding Linnqvist akvarell

Hilding Linnqvist akvarell
Hilding Linnqvist akvarell

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LINNQVIST, Hilding (1891-1984): Ryttare, osignerad, akvarell och blyerts, 12x21 cm
Proveniens: Färg och Form

202759

2013-09-29