Ilkka Pärni serigrafier

Ilkka Pärni serigrafier
Ilkka Pärni serigrafier
Ilkka Pärni serigrafier
Ilkka Pärni serigrafier

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PÄRNI, Ilkka (född 1959): (2) Utan titel, signerade och daterade I Pärni, ea, färgserigrafi, 21x21 resp 21x24 cm

ytmärke

202763

2013-09-29