Ilkka Pärni serigrafi

Ilkka Pärni serigrafi
Ilkka Pärni serigrafi

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

800 SEK

PÄRNI, Ilkka (född 1959): Utan titel, signerad och daterad I Pärni -96, 33/130, färgserigrafi, 36x27 cm

202766

2013-09-28