Skottlykta mässing

Skottlykta mässing
Skottlykta mässing
Skottlykta mässing
Skottlykta mässing
Skottlykta mässing
Skottlykta mässing
Skottlykta mässing
Skottlykta mässing

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKOTTLYKTA, för fotogen, 1900-talets första del, mässing, signerad Georg Wojickow & Co, Malmö, höjd 44 cm

202780

2013-10-13