Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SIGNALLYKTA, 1900-talets första del, koppar, märkt C. Bocock & Co, Birmingham, med inbyggd klippapparat, höjd 36 cm
Senare el-montering, obetydliga skador
202781
2013-10-13
Gör en kostnadsfri värdering här