Signallykta koppar

Signallykta koppar
Signallykta koppar
Signallykta koppar
Signallykta koppar
Signallykta koppar
Signallykta koppar

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIGNALLYKTA, 1900-talets första del, koppar, märkt C. Bocock & Co, Birmingham, med inbyggd klippapparat, höjd 36 cm

Senare el-montering, obetydliga skador

202781

2013-10-13